Radyo Sonix

Radyo Sonix Konya radyosunu dinlemektesiniz…

Güne keyifli ve eğlenceli bir giriş yapmak isteyenlerin adresi bu radyo’ dan herkese selamlar! Gününüz kötü mü başladı? Radyo da o çok sevdiğiniz, favori şarkınız hiç çalmadı mı? Tüm işleriniz ters mi gidiyor? Problem değil, biz buradayız!

Hemen sonix frekansına gelin, ihtiyacınız olan enerjiyi saniyeler içinde yakalayın. Hem eğlenceli, hem de mutlu bir gün geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey, bunu istemek!
Unutmayınız ki hayat, insana daima istediklerini vermez! Onu önce siz almaya çalışmalısınız. Öyleyse, enerjik olmak için bir frekans kadar uzağınızdayız. İhtiyacınız olan enerjiyi, o çok sevdiğiniz şarkıyı ve keyifli bir günü sunmak için buradayız.
Eğer her şey için hazırsanız ve gerçekten mutlu olmak için bir adım atacaksanız, günün her saatinde size fayda sağlamak için bekliyor olacağız!


© 2014 Canlı Radyo Dinle - Tüm haklarının saklı olduğunu biliyor musun? - İletişim Canlı Radyo Dinleme sitemizin Açılış sayfasında Türkiye'nin En kaliteli Radyoları En Fazla Dinlenenden En Aza Doğru Sıralanmış Bulunmaktadır. Kategori Kategori ayırt ederek sizlere istediğiniz tarzda radyo dinleme imkanını daha rahat bir şekilde sağlamayı amaçladık. Yeni temamızda Facebook yorum eklentiside bulunmaktadır. Buda sizlere dinlediğiniz radyo ile alakalı anında yorum yapabilme imkanı sunmaktadır. Anında yorum sayesinde ayrıca yeni arkadaşlar ve dostlarda edinebilirsiniz. Tabi aynı zamanda bize radyolar hakkında bilgi verebilirsiniz. Radyo Dinle siteleri arasında rahat kullanım ve şık tasarım düşüncesiyle tasarlanan yeni tema hayırlı olur umarız. Kategori kısımlarımızda ise radyo sıralamaları en son eklenenden başlamaktadır. Zamanla bunu değiştirebilir ve en çok dinlenenden en aza doğruda sıralayabiliriz Saygılar http://canliradyodinlex.com