Radyo D

Radyo D Canlı Dinle İlk Özel Radyo Olan Pop müzik Ağarlıklı yayın yapmaktadır.  104’de Sizlerle. Ayrıca TSM, Halk Müziği, Nostaljik Parçalar, Slow, Rock Vs gibi bir çok tarzda müzik yayınlarına rastlamanız mümkün. 

 

Son yıllarda insanlar arasında müzik dinleme oranı oldukça artmıştır. Sokaklarda yürürken, spor yaparken ya da yolculuk yaparken insanların kulaklarında görmeye alıştığımız kulaklıklar bu konuda bize fikir vermektedir. Müzik zenginliğinin de giderek arttığını düşündüğümüzde insanların kendilerine daha iyi hizmet veren radyoyu dinlemeleri de son derece normaldir. Radyo d gibi eski ve sağlam kuruluşlar, halkın isteklerini ölçüp ona göre yayın yapma şansı buldukları için dinlenme ve takip edilme yüzdeleri diğer radyolara göre daha yüksektir. Ayrıca radyo programcılığında da daha fazla imkân ve yetişmiş elemana sahip olması insanların o kulaklıkların altından çoğunlukla radyo d dinlediklerinin de göstergesidir. Artık müzik indirmek ya da Mp 3 dinlemek yersizdir çünkü bütün popüler müzikler zaten Radyo D yayınlarında mevcuttur.
Genel itibariyle 104 Frekansından yayın Yapan Radyo D Kaliteli Müziğin Adreslerinden Bir Tanesidir… Bu Radyoyu Dinleyebilmek için Medya Player Eklentinizin Yüklü Olması Lazım veya internet Explorer Tarayıcısıyla deneyiniz lütfen.

 

 


© 2014 Canlı Radyo Dinle - Tüm haklarının saklı olduğunu biliyor musun? - İletişim Canlı Radyo Dinleme sitemizin Açılış sayfasında Türkiye'nin En kaliteli Radyoları En Fazla Dinlenenden En Aza Doğru Sıralanmış Bulunmaktadır. Kategori Kategori ayırt ederek sizlere istediğiniz tarzda radyo dinleme imkanını daha rahat bir şekilde sağlamayı amaçladık. Yeni temamızda Facebook yorum eklentiside bulunmaktadır. Buda sizlere dinlediğiniz radyo ile alakalı anında yorum yapabilme imkanı sunmaktadır. Anında yorum sayesinde ayrıca yeni arkadaşlar ve dostlarda edinebilirsiniz. Tabi aynı zamanda bize radyolar hakkında bilgi verebilirsiniz. Radyo Dinle siteleri arasında rahat kullanım ve şık tasarım düşüncesiyle tasarlanan yeni tema hayırlı olur umarız. Kategori kısımlarımızda ise radyo sıralamaları en son eklenenden başlamaktadır. Zamanla bunu değiştirebilir ve en çok dinlenenden en aza doğruda sıralayabiliriz Saygılar http://canliradyodinlex.com