Power Pop İstanbul 100.2

Power Pop İstanbul 100.2 canlı yayınını dinlemektesiniz…

Güzel bir güne başlangıç yapalım. Her zaman olduğu gibi bu sabahta çok sevdiğiniz o radyo frekansını, Power Pop Radyo’yu tercih edin!
Keyifli, eğlenceli ve bir o kadar da müzikli bir günün kapılarını arayın.
100.2 frekansı üzerinden sizlere sesleniyoruz. Günün önemli müzik piyasası haberlerini, sosyal medya gündemini, en hit şarkıları, müzik sektöründen dedikoduları ve iyi çıkış yakalayan tüm şarkıları sizin için analiz edip ulaştırıyoruz!
En sevdiğiniz şarkılar ve gruplar, Pop hitler farketmeksizin müzik zevkinize, her kulağa hitap eden çok beğenilen playlistlerimizle, sizleri eğlendirmek için buradayız!
Hemen frekanslarınızı 100.2 frekansına, Power Pop radyoya ayarlayın ve eşsiz, sınırsız müzik ziyafetinin keyfini doyasıya çıkarın!


© 2014 Canlı Radyo Dinle - Tüm haklarının saklı olduğunu biliyor musun? - İletişim Canlı Radyo Dinleme sitemizin Açılış sayfasında Türkiye'nin En kaliteli Radyoları En Fazla Dinlenenden En Aza Doğru Sıralanmış Bulunmaktadır. Kategori Kategori ayırt ederek sizlere istediğiniz tarzda radyo dinleme imkanını daha rahat bir şekilde sağlamayı amaçladık. Yeni temamızda Facebook yorum eklentiside bulunmaktadır. Buda sizlere dinlediğiniz radyo ile alakalı anında yorum yapabilme imkanı sunmaktadır. Anında yorum sayesinde ayrıca yeni arkadaşlar ve dostlarda edinebilirsiniz. Tabi aynı zamanda bize radyolar hakkında bilgi verebilirsiniz. Radyo Dinle siteleri arasında rahat kullanım ve şık tasarım düşüncesiyle tasarlanan yeni tema hayırlı olur umarız. Kategori kısımlarımızda ise radyo sıralamaları en son eklenenden başlamaktadır. Zamanla bunu değiştirebilir ve en çok dinlenenden en aza doğruda sıralayabiliriz Saygılar http://canliradyodinlex.com