105.1 Radyo 06

105.1 Radyo 06 Ankara havaları ve oyun havaları, Türküler, Arabesk müzikleri seven oynamak isteyen bu istasyona gelsin…

Günün tüm stresini üzerinizden atmak, keyifli bir yolculuk yapmak veya çalışırken dinlemekten zevk aldığınız şarkılara ulaşmak için tam da ihtiyacınız olan frekanstasınız. Günün her saatinde 105.1 frekansı üzerinden 06 radyoda sizlere sesleniyor, en beğendiğiniz şarkıları, yüksek çıkış yakalayan albümleri ve müzik gruplarını aktarıyoruz.
Siz de tüm dertlerinizden bir an olsun uzaklaşmak, yolculuklarınızı keyifli hale getirmek ve beğendiğiniz şarkıları dinlemek isterseniz mutlaka bekliyıruz!
Ülke gündemi, sosyal medyada popüler olan olaylar, global müzik piyasası haberleri ve teknolojik tüm gelişmelerin olduğu konu başlıklarımızla bilgi sahibi olabileceğiniz gibi kaliteli bir müzik dinletisine de erişmiş olacaksınız.
Hemen 105.1 frekansına yani 06 radyoya, Türkiye’ nin en çok dinlenen radyosuna gelin; sınırsız müziğin ve sayısız paylaşımın farkına varın!


© 2014 Canlı Radyo Dinle - Tüm haklarının saklı olduğunu biliyor musun? - İletişim Canlı Radyo Dinleme sitemizin Açılış sayfasında Türkiye'nin En kaliteli Radyoları En Fazla Dinlenenden En Aza Doğru Sıralanmış Bulunmaktadır. Kategori Kategori ayırt ederek sizlere istediğiniz tarzda radyo dinleme imkanını daha rahat bir şekilde sağlamayı amaçladık. Yeni temamızda Facebook yorum eklentiside bulunmaktadır. Buda sizlere dinlediğiniz radyo ile alakalı anında yorum yapabilme imkanı sunmaktadır. Anında yorum sayesinde ayrıca yeni arkadaşlar ve dostlarda edinebilirsiniz. Tabi aynı zamanda bize radyolar hakkında bilgi verebilirsiniz. Radyo Dinle siteleri arasında rahat kullanım ve şık tasarım düşüncesiyle tasarlanan yeni tema hayırlı olur umarız. Kategori kısımlarımızda ise radyo sıralamaları en son eklenenden başlamaktadır. Zamanla bunu değiştirebilir ve en çok dinlenenden en aza doğruda sıralayabiliriz Saygılar http://canliradyodinlex.com